Historie twórców - info i zgłoszenia

Każdy artysta, projektant, rękodzielnik itd. (będę używała ogólnego określenia "twórca") ma bez wątpienia swoją własną historię. Własną drogę, którą kroczył rozwijając swój talent. Własne drobne sukcesy, niepowodzenia, które jeszcze bardziej go utwierdziły w swoich decyzjach. To właśnie chcę przedstawić: drogę, którą przebyliście, aby stać się "twórcą". Jak zaczynaliście? Ile czasu trwała nauka? Jakie były przełomowe momenty Waszej twórczej kariery? Czy odnieśliście jakieś porażki? Czy czegoś w ten sposób się nauczyliście się? itd.
Wasze historie mają nie tylko Was zareklamować. Chciałabym, abyście posłużyli początkującym "twórcom" za wzór do naśladowania. Bardzo często brakuje im pewności siebie i odwagi, aby zacząć się rozwijać.

A teraz trochę bardziej formalnych i dokładniejszych informacji.

Co jakiś czas zamierzam przedstawiać historie kolejnych twórców. Wpis będzie zawierał tekst/opowiadanie oraz zdjęcia, ilustracje ze strony/bloga/galerii opisywanego "twórcy". Zdjęcia będę wybierała w porozumieniu z "twórcą". We wpisie umieszczę odnośniki do strony/bloga/galerii "twórcy".

Proponuję Wam takie opcje:
  • treść napisze sam "twórca"; jeśli czuje się na siłach; zastrzegam sobie prawo do zmiany i poprawki jego tekstu (minimalne)
  • treść opracujemy z "twórcą" wspólnie
  • treść napiszę ja w porozumieniu z "twórcą"; ta opcja wymaga bliższej rozmowy z "twórcą" (na żywo, e-mail, gg itd.); muszę bliżej poznać "twórcę", aby spisać jego historię; ta opcja wymaga więcej czasu
  • inne opcje :)
Forma historii: opowiadanie, wywiad, inna - do ustalenia. Długość: wyjdzie w trakcie, ale chciałabym ją zmieścić w jednym wpisie.

W jaki sposób będę wyłaniać "twórców"? Albo sama będę składała im propozycję albo to sam "twórca" będzie się do mnie zgłaszał (czytelnicy mogą także polecać inne osoby). Wystarczy, że napisze krótko dlaczego to jego historię mam przedstawić, co go wyróżnia (trzeba mnie przekonać i zainteresować ;) Ale raczej i bez tego przedstawię Wasze historie. Po prostu napiszcie do mnie :)
temat wiadomości: Historie twórców - zgłoszenie e-mail: natalia.szymkowiak@gmail.com
Zastrzegam sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane zgłoszenia.

Zapraszam do zgłaszania się wszelkich twórców, artystów, projektantów, grafików, malarzy, rysowników, rzeźbiarzy, rzemieślników, rękodzielników, zawodowców i amatorów. Pytania w tej sprawie proszę zadawać w komentarzach poniżej.

TO NAPRAWDĘ ŚWIETNA OKAZJA DO REKLAMY ;)
Poniżej przykład takiego wpisu


Historia Iwakki, czyli droga do projektowania ubioru
http://sen-o-iselle.blogspot.com/2014/10/historia-iwakki-czyli-droga-do.html

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za poświęcony mi czas i komentarze.
Pozdrawiam Iselle ;)