czwartek, 31 lipca 2014

Informacje bieżące


Nadal poszukuję praktyk studenckich. Szczegóły w poście Szukam praktyk studenckich w okolicach Poznania.


Zapraszam do zgłaszania się to projektu Historie twórców. Szczegóły w poście Twórcy, chcę przedstawić Wasze historie oraz w karcie tuż pod nazwą bloga.


Co jakiś czas pojawiają się problemy z czcionką na blogu - znikają polskie znaki. Dotychczas już trzy razy zmagałam się z tym problemem, więc może pojawić się ponownie. Dokładam wszelkich starań, aby jak najszybciej to poprawiać, dlatego niektóre czcionki mogą się czasem zmieniać. Z góry przepraszam za nagłe zmiany wizerunku.


W ostatnim czasie borykam się z awarią mojego laptopa. Niebawem planuję formatowanie. W związku z tym przez jakiś czas (kilka dni lub tygodni, ale na pewno nie dłużej niż miesiąc) mogę mieć utrudnione a nawet uniemożliwione publikowanie nowych wpisów. Z tego powodu chwilowo nie używam gadu gadu. Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Nie porzucę bloga ;)

Przygotowałam sobie powyższą informację do publikacji, ale w ciągu paru godzin informatyk Kocurek przywrócił sprawność laptopa (proszę o brawa ^^). W ciągu kilku dni poinstalujemy potrzebne programy i wszystko powinno wrócić do normy. Mimo to i tak zacznę się rozglądać za nowym sprzętem.


Nowych obserwatorów zapraszam do polubienia profilu bloga na Facebook'u. Publikuję tam na bieżąco różne komunikaty, informacje o planowanych tematach, aktualne wpisy itd.

1 komentarz:

Dziękuję za poświęcony mi czas i komentarze.
Pozdrawiam Iselle ;)