poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Kontrastowe dziewczyny część szósta

Przedostatni model to sukienka z połyskującej tkaniny. Dopasowana w talii. Bardzo krótka. Baskinka. Dużo białych i czarnych wstążek. Ręcznie malowany wzór kwiatowy. Przypinana konstrukcja w formie kwiatu z drutów i wstążek.
6 komentarzy:

 1. To jako projekt studyjny? Jest super i jeśli jest to w ramach studiów to już żałuję, że nie studiuję tam gdzie Ty, omg ile ja tracę -_-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) To fragment mojej pracy licencjackiej ^^

   Usuń
  2. Ojej jak ja Ci zazdroszczę, bo ja wciąż nie mam tematu, nie wiem na co się zdecydować bo wybrałam animację ToT btw nie żałuję że jestem na animacji, aczkolwiek przydałby się jakiś pomysł, a od przeszło roku żadnego nie mam na tę pracę, za to wszystkie zasugerowane przez promotora nie wypaliły.

   Pomijając już moje żale, życzę Ci powodzenia i wytrwałości.

   Usuń
  3. Dzięki :) Nie martw się tematem. Ja też długo wymyślałam swój. A projekty, ich realizacja i inne rzeczy zajęły mi wiele miesięcy. W sumie już niedługo znowu mnie czeka wymyślanie, ale teraz magisterki...
   Aż się zdziwisz jak wpadniesz przypadkiem na fajny temat. Najlepiej wziąć jakiś, który się lubi ;)

   Usuń
  4. Wiesz bardzo bym chciała by tak było, chciałabym, mimo iż w tym roku nie będę przystępowała do obrony, zrobić już i mieć z głowy ten projekt. Ja tyle rzeczy lubię, że sama nie wiem co bym chciała pokazać, miałam wiele pomysłów, ostatnio pomyślałam że nagram malowanie jakiegoś obrazu w komputerze i potem będę go modyfikować, np zmienię z dnia na noc, z zimy na lato, ale chyba się boję czegokolwiek tknąć, że mi nie wyjdzie, bo daleko mi do perfekcji w malowaniu cyfrowym choć bardzo to lubię.
   Chciałabym zastosować się do tego co wszyscy radzą, wziąć coś łatwego, prostego, nawet banalnego by się nie wkopać i nie polec z robotą, ale to takie trudne podczas gdy widzi się prace i pomysły innych, które są takie fajne, dojrzałe, wesołe, lepsze.

   Dzięki.

   Usuń

Dziękuję za poświęcony mi czas i komentarze.
Pozdrawiam Iselle ;)